Izpiti in Šuštarska nedelja

Kako čas beži! Smo že pošteno v drugi polovici septembra. Bistvo pa je bil prvi vikend v septembru. Namreč ta vikend je bil za naše člane pester. V soboto, 1. septembra,  so v Tolminu potekali izpiti za vodnike reševalnih psov. In kljub obilnemu deževju, ki je bil napovedan, sta opravila izpit prve stopnje, IPO – 1, Andrej z Thorom in Robi z Ari. Čestitke!

Nedelja, 2. september, pa je vsako leto namenjena tržiškim čevljarjem. Na to nedeljo je  že 51. leto zapored potekala Šuštarska nedelja. In tokrat smo se ponovno predstavili tudi predstavniki kinološkega društva Storžič. Svoje delo smo predstavljali vodniki reševalnih psov ter skupina Rally obediencea.

Med 9:00 in 17:00 uro smo bili tako locirani na tržnici pri občini. Predstavili smo vse, kar naši štirinožni prijatelji znajo. Saj smo imeli na prireditvenem prostoru kar nekaj ovir. Za kaj več pa bi potrebovali tudi več prostora! Poleg tega se je bilo mogoče tudi včlaniti v naše društvo in na tečaje, ki so se sedaj že začeli.

Hvala vsem za pomoč!